novinky
ePoker.cz
Spustili nový přehledný portál o hře poker jenž je na internetu čím dál více vyhledávaná hra čímž se v poslední době stává fenoménem typu poker online. Portál nabízí jak kompletní přehled o hře poker dále pokerové herny nebo strategické informace jak hrát poker nebo kompletní školu hry poker.

spuštění projektu: 04/2012
xDSL.cz
Spustili nový přehledný portál o ADSL připojeních. Portál nabízí jak kompletní přehled o všech tarifech tak i cen. Lze objednávat online přímo z webu. Nechybějí doplnující informace o ADSL připojeních.

spuštění projektu: 03/2012
Museum.cz
Cestovatel, dobrodruh nebo běžný občan – každý nalezne komplexně souhrnný informační systém o všech muzeích v ČR s lokacemi zajímavých míst a výstav. Poskytované služby projektu jsou pro běžného uživatele bezplatné.

spuštění projektu: 09/2011
MP4.es
Vydali jsme první přehledný portál o MP4/MP3 přehrávačích pro Španělské uživatele, pro tento záměr byla koupena doména mp4.es s španělskou národní koncovkou a celý portál je kompletně ve španělském jazyce. Najdete zde cca. 70 nejpoužívanějších MP4/MP3 přehrávačů, fotogalerie i technické popisy o každém z nich.

spuštění projektu: 07/2011
Palivo.cz
Portál zabývájící se aktuálními cenami PHM v ČR, poskytované v aktualizovaném informačním servisu. Nabízíme bezplatný informační servis s aktuálními cenami pohonných hmot.

spuštění projektu: 01/2011
Waterman.cz
Světoznámá značka per WATERMAN je na našem novém eshopu poskytována v unikátních tvarech, materiálech a barevnostních kombinacích. Jsme rádi že Vám můžeme unikátní pera Waterman představit přímo na adrese Waterman.cz

spuštění webu: 01/2010
Hair.cz
Eshop s vlasovou kosmetikou vám nabízí tu největší kvalitu, která je dostupná ve všech cenových kategoriích.

spuštění webu: 10/2009
Natural.cz
Specializovaný eshop s přírodní kosmetikou, léčivými rostlinami a homeopatiky nabízí pestrou nabídku produktů

spuštění webu: 12/2009
Slovníček.cz
Vyhledat správný výraz v 9 jazycích – tak to je portál slovnicek.cz, který tuto aplikaci umožňuje. Můžete si tak překládat texty například do Angličtiny, Italštiny nebo Švédštiny.

spuštění webu: 05/2009
Koberec.cz
Pohodlí a teplo domova umíme zpříjemnit na tomto portálu, kde si každý najde svou oblíbenou kombinaci barvy a materiálu našich kvalitních koberců.

spuštění webu: 02/2009
Sedačky.cz
Máte-li rádi kvalitu interieru za výhodné ceny, je tento portál určen právě vám. Internetový eshop nabízí široký sortiment sedacích souprav, nabízených v různých cenových relacích.

spuštění webu: 02/2009
aktuálněNový web ePoker.cz

Spustili nový přehledný portál o hře poker jenž je na internetu čím dál více vyhledávaná hra čímž se v poslední době stává fenoménem typu poker online. Portál nabízí jak kompletní přehled o hře poker dále pokerové herny nebo strategické informace jak hrát poker nebo kompletní školu hry poker.Nový web xDSL.cz

Spustili nový přehledný portál o ADSL připojeních. Portál nabízí jak kompletní přehled o všech tarifech tak i cen. Lze objednávat online přímo z webu. Nechybějí doplnující informace o ADSL připojeních.Nový web CNA GROUP

Spustili jsme novy web cnagroup.eu s kompletním představením skupiny CNA GROUP, všech projektů a taky novinkami které se odehrávají na nasich projektech.